Pozvánky

Nástroje Horizont Evropa pro firmy

Dovolujeme si Vás informovat, že ještě zbývají poslední volná místa na semináři  Nástroje Horizont Evropa pro firmy,

který organizujeme 1.listopadu 2022 v Technologickém centru AV ČR v Praze 6.  Cílem semináře je přiblížit žadatelům nástroj EIC Accelerator: principy a pravidla podpory, hlavní dokumenty pro žadatele a zkušenost se zpracováním žádosti, které probíhá v několika krocích prostřednictvím interaktivní on-line platformy.

EIC Accelerator je zaměřen výhradně na podporu podniků usilujících o mezinárodní komerční uplatnění vysoce rizikového inovačního řešení s potenciálem výrazného dopadu na růst podniku a fungování trhu, tzv. high-risk, high-potential. Žadatelům je poskytována možnost využít smíšeného financování prostřednictvím kombinace grantu a finančního nástroje až do výše 17,5 mil €. Úspěšní žadatelé mohou rovněž využít nabídky tzv. Business Acceleration Services. Akce bude zaměřena na praktické aspekty, tipy pro žadatele a klíčové oblasti, které by žadatelé neměli opomenout.

Datum: 1.11.2022

Čas: 10:00 – 12:00

Místo konání: Technologické centrum AV ČR, Ve Struhách 27, Praha 6 – Dejvice

Registrace je otevřena do 28.10.2022 na adrese  https://geform.tc.cz/modul_8_podzim_2022.  Přihlášeným účastníkům bude zasláno e-mailem potvrzení o registraci. Kapacita workshopu je omezená, v případě jejího vyčerpání bude registrace uzavřena dříve. Účast je bez poplatku, akce je podpořena z prostředků projektu CZERA 3 (MŠMT LTI18020).

Individuální konzultace: Zájemcům o uvedenou problematiku chceme nabídnout bezplatnou individuální konzultaci a posouzení vhodnosti jejich projektového záměru. Krátké, asi dvacetiminutové schůzky bychom realizovali hned po skončení semináře.  Pro zájemce rovněž nabízíme konzultace v rozsahu zhruba jedné hodiny v termínu dohodnutém oběma stranami. Konzultace jsou určeny i pro zájemce, kteří se nebudou účastnit semináře. Požadavek na konzultaci prosím adresujte na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Program semináře

 

10:00 – 10:40 Pravidla programu EIC Accelerator

Michaela Vlková, národní kontakt EIC, Technologické centrum AV ČR

10:40 – 11:20 Zpracování krátké žádosti (Step 1)

Martin Škarka, národní kontakt EIC, Technologické centrum AV ČR

11:20 – 11:50 Zkušenosti předkladatele návrhu projektu EIC Accelerator

  • Pavel Konečný, CEO, Neuron Soundware
  • Klára Lorencová, CEO, PromethystAI

10:50 – 12:00 Diskuse

12:00 – 13:00 Individuální konzultace pro zájemce podle rozpisu


Vytisknout  

BIOEAST HUB CZ v kostce

BIOEAST HUB CZ reflektuje Evropskou Zelenou dohodu a novou Evropskou strategii bioekonomiky a je koncipován jako národní sdružení stakeholderů.

Příležitost pro Vás →
EU flag BIOEASTsup logo

BIOEASTsUP project has received funding from the European Union's Horizon 2020 Programme for Research and innovation under grant agreement No 862699

Interní systém ›