Mezinárodní projekty

Tým BIOEAST HUBu CR je zapojen do celé řady mezinárodních projektů:
BIOGOVnet

BIOGOVnet

Tým BIOEAST HUBu CR se podílí na realizaci mezinárodního projektu pod vedením CIVITTA ESTONIA LTD podpořeného v rámci Klastru 6, projekt byl zahájen v červnu 2022.
 
Shaping BIO

Shaping BIO

Tým BIOEAST HUBu CR se podílí na realizaci mezinárodního projektu pod vedením FRAUNHOFER GESELLSCHAFT ZUR FOERDERUNG DER ANGEWANDTEN FORSCHUNG E.V. podpořeného v rámci Klastru 6, projekt bude zahájen v září 2022.
BIOECO-UP

BIOECO-UP

Tým BIOEAST HUBu CR se podílí na realizaci mezinárodního projektu pod vedením Ministerstva zemědělství Maďarska podpořeného v rámci INTERREG Central - Spolupráce pro zelenější Evropu projekt bude zahájen v dubnu 2023.
BIOBec

BIOBec

Tým BIOEAST HUBu CR spolupracuje na vytvoření BIObec vzdělávacího centra orientovaného na makro region BIOEAST v rámci projektu vedeného Univerzitou v Bologni projektu BIOBec podpořeného v poslední výzvě BBI-JU, projekt byl zahájen v září 2021.
RuralBIOUp

RuralBIOUp

Tým BIOEAST HUBu CR se podílí na realizaci mezinárodního projektu RURAL BioUP...
 
VisegradFUND

VisegradFUND

Projekt VisegradFUND, který podpořil zapojení do mezinárodních projektů a poskytl školení šitá na míru energii, kreativnímu myšlení, managementu, abychom jmenovali jen několik; pro studenty byla zorganizována také science coffee.
H2020 BIOEASTsUP CZ

H2020 BIOEASTsUP CZ

Zemědělský výzkum Troubsko, s.r.o. zastupuje Českou republiku v projektu H2020 BIOEASTsUP CZ (www.BIOEAST.EU), který naplňuje cíle iniciativy BIOEAST. S podporu Iniciativy BIOEAST a Ministerstva zemědělství ČR byl BIOEAST HUB CR založen.
 BIOloc

BIOloc

Tým BIOEAST HUBu CR se podílí na realizaci mezinárodního projektu pod vedením Iniziativa Centro Europea – Se- IT gretariato Esecutivo . podpořeného v rámci Klastru 6, projekt bude zahájen v říjnu 2022.
CASCADE

CASCADE

Tým BIOEAST HUBu CR se podílí na realizaci mezinárodního projektu pod vedením bit management Beratung GmbH podpořeného v rámci programu ERASMUS+ Cooperation partnerships in vocationaleducation and training byl zahájen v dubnu 2022.
BIOTransform

BIOTransform

Tým BIOEAST HUBu CR se podílí na realizaci mezinárodního projektu pod vedením alchemia-Nova GmbH podpořeného v rámci Klastru 6, projekt bude zahájen v říjnu 2022.

BIOEAST HUB CZ v kostce

BIOEAST HUB CZ reflektuje Evropskou Zelenou dohodu a novou Evropskou strategii bioekonomiky a je koncipován jako národní sdružení stakeholderů.

Příležitost pro Vás →
EU flag BIOEASTsup logo

BIOEASTsUP project has received funding from the European Union's Horizon 2020 Programme for Research and innovation under grant agreement No 862699

Interní systém ›