Národní projekty

Národní projekty

Členové BIOEAST HUB CZ realizují celou řadu projektů, které rozvíjí témata bioekonomiky:
BE IN

BE IN

Asociace výzkumných organizací realizuje projektu podpořený v rámci 4. Výzvy ETA TAČR BE IN (www.avo.cz) zaměřený na podporu bioekonomiky v MSP jako příležitosti pro restart a růst konkurenceschopnosti.
Inovace ZVT

Inovace ZVT

Spolupráce při přenosu technologií (inovacezvt.cz), zajišťovali jsme případové studie pro studenty středních škol zaměřené na inovace v oblasti bioenergie, zpracování potravin a zemědělství, vypracovali jsme školicí a diseminační materiály.
PlatformaAVO+

PlatformaAVO+

Asociace výzkumných organizací realizuje projekt PlatformaAVO+ (www.CZtee.EU/platforma) podpořený OP PIK - Spolupráce Platformy, jehož cílem je zpracovat Road mapu aplikovaného výzkumu zaměřenou na digitalizaci a bioekonomiku.
Bioenergetika ZVT

Bioenergetika ZVT

Projekt propagace a popularizace bioekonomiky (www.bioenergetikazvt.cz) vyvinul on-line materiály pro střední školy zaměřené na kompostování, bioplyn nebo biomasu.
ČTP RB+

ČTP RB+

Česká technologická platforma rostinných biotechnologií realizuje projekt ČTPRB+ (www.rostlinyprobudoucnost.EU) podpořený OP PIK - Spolupráce Platformy, jehož cílem je zpracovat Road mapu pro podporu rostlinných biotechnologií.
Půda, kompost, život

Půda, kompost, život

Národní projekt zaměřený na kompostování a revitalizaci půdy, výstupy projektů byly mimo jiné atraktivní webové stránky, články v odborných časopisech a také školení pro tvůrce politik.

BIOEAST HUB CZ v kostce

BIOEAST HUB CZ reflektuje Evropskou Zelenou dohodu a novou Evropskou strategii bioekonomiky a je koncipován jako národní sdružení stakeholderů.

Příležitost pro Vás →
EU flag BIOEASTsup logo

BIOEASTsUP project has received funding from the European Union's Horizon 2020 Programme for Research and innovation under grant agreement No 862699

Interní systém ›