Krajská hospodářská komora MS kraj

Krajská Hospodářská Komora MS kraj

Krajská Hospodářská Komora Moravskoslezského kraje

Karlovarská agentura rozvoje podnikání pomáhá podnikatelským subjektů zorientovat se v podnikatelském prostředí Karlovarského kraje, propojuje podnikatelské subjekty a pomáhá jim s inovační činností.

Poradenství Moravskoslezský kraj www.khkmsk.cz

Fotogalerie KHKMSK

Regionální zástupce BIOEAST HUB CZ Moravskoslezský kraj

Krajským zástupcem národního BIOEAST HUB CZ v Moravskoslezském kraji je Krajská hospodářská komora, která popularizuje bioekonomiku v kraji, (spolu) pořádá akce a společně s dalšími partnery v kraji usiluje o prosazení bioekonomiky na krajské úrovni. Spolupráce na rozvoji bioekonomiky navazuje na dlouhodobou spolupráci v mezinárodních projektech INTERREG Europe a Central.

Krajská hospodářská komora a aktivně usiluje zapojení podnikatelských subjektů do tvorby legislativy a vytváření přívětivého podnikatelského prostředí, komora je členem Entreprise Europe Network.

 

 


Vytisknout  

BIOEAST HUB CZ v kostce

BIOEAST HUB CZ reflektuje Evropskou Zelenou dohodu a novou Evropskou strategii bioekonomiky a je koncipován jako národní sdružení stakeholderů.

Příležitost pro Vás →
EU flag BIOEASTsup logo

BIOEASTsUP project has received funding from the European Union's Horizon 2020 Programme for Research and innovation under grant agreement No 862699

Interní systém ›

Publish modules to the "offcanvs" position.