Novinky

Nový člen BIOEAST HUB

Novým členem BIOEAST HUBu se stal Plan4all.

Plan4all je nezisková asociace udržující a dále zdokonalující výsledky mnoha výzkumných a inovačních projektů. Plan4all provádí výzkum a experimentální vývoj a výsledky těchto činností převádí do praxe.

Plan4all shromažďuje velké otevřené datové soubory související s plánovacími činnostmi v různých specializacích včetně územního/městského plánování, rozvoje venkova, dopravy, životního prostředí, cestovního ruchu a přesného/autonomního zemědělství. Plan4all zajišťuje, že otevřená data jsou snadno dostupná pro opětovné použití, data jsou udržována a zlepšuje se jejich kvalita.

Plan4all je zastřešující organizací 60 partnerů z 22 zemí včetně veřejných orgánů, univerzit, výzkumných organizací a obchodních partnerů. Plan4all je hrdým členem iniciativy Global Open Data for Agriculture and Nutrition (GODAN), Open Geospatial Consortium (OGC), Big Data Value Association (BDVA) a Research Data Alliance (RDA). Sdružení Plan4all se stalo jednou ze 133 zúčastněných organizací Skupiny pro pozorování Země (GEO).

Hlavním cílem Plan4all je nabízet otevřená data pro opětovné použití ve výzkumu, vývoji a obchodních inovacích.

Vítejte v našich řadách!


Vytisknout  

BIOEAST HUB CZ v kostce

BIOEAST HUB CZ reflektuje Evropskou Zelenou dohodu a novou Evropskou strategii bioekonomiky a je koncipován jako národní sdružení stakeholderů.

Příležitost pro Vás →
EU flag BIOEASTsup logo

BIOEASTsUP project has received funding from the European Union's Horizon 2020 Programme for Research and innovation under grant agreement No 862699

Interní systém ›